O nas

Klub Pięściarski Nowy Rocky rozpoczął działalność w 2008 roku. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym osoby zainteresowane boksem będą mogły rozpocząć swoją przygodę z tym sportem, natomiast bokserzy mający już pewne doświadczenie, będą rozwijali swoje umiejętności.

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich pasjonatów sportu. Zajęcia prowadzone są codziennie, dlatego można bez problemu dostosować czas treningu do swoich pozostałych obowiązków. W klubie zatrudnionych jest pięciu trenerów, którzy mogą pochwalić się licznymi osiągnięciami sportowymi, a także wieloletnim doświadczeniem w pracy trenerskiej. Każda zgłaszająca się do nas osoba jest kierowana do właściwej sekcji, w zależności od wieku i doświadczenia.

Prowadzimy zajęcia grupowe, jak również treningi indywidualne. Zapraszamy dla nas zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież od 13 roku życia. W przypadku osób niepełnoletnich konieczne jest dostarczenie pisemnej zgody rodziców.

Nasza działalność nie ogranicza się do prowadzenia treningów. Zajmujemy się także rozpowszechnianiem wiedzy na temat boksu. Zwracamy uwagę na to, że umiejętności bokserskie nie powinny być wykorzystywane poza ringiem, zwłaszcza przeciw osobom słabszym. Przedstawiamy korzyści wynikające z trenowania boksu oraz obalamy mity na temat tego sportu. Poruszamy temat suplementów diety i odżywek, których stosowanie jest bezpieczne dla zdrowia człowieka. W trakcie spotkań edukacyjnych przedstawiamy także historię boksu oraz sylwetki najbardziej uzdolnionych bokserów.

Dane adresowe

Piaseczno ul. Warszawska 298

tel. 602 327 3209

Zapisz się - oddzwonimy!