Nasze osiągnięciat

Klub Pięściarski Nowy Rocky oraz trenujący w nim bokserzy mogą pochwalić się wieloma osiągnięciami. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich. W 2010 roku zajęliśmy trzecie miejsce w ogólnopolskim plebiscycie klubów sportowych, w kategorii klubów sztuk walki. To dla nas ogromne wyróżnienie, ponieważ o wynikach tego plebiscytu zdecydowali sami bokserzy. Jesteśmy wdzięczni wszystkim klientom, którzy docenili naszą pracę i oddali na nas swój głos.

W 2013 roku Klub Pięściarski Nowy Rocky otrzymał wyróżnienie za działalność w zakresie promocji zdrowego odżywiania i bezpiecznej suplementacji. To efekt serii wykładów, które przeprowadziliśmy w naszym klubie na przełomie 2012 i 2013 roku. Spotkania prowadzili doświadczeni dietetycy i trenerzy, którzy opowiadali o negatywnych skutkach stosowania dopingu, a także o bezpiecznych suplementach, takich jak odżywki białkowo-proteinowe, buzery treningowe czy preparaty z kreatyną.

Członkowie naszego klubu osiągnęli liczne sukcesy w regionalnych i ogólnopolskich zawodach bokserskich. W 2009 roku jeden z nich zdobył tytuł Wicemistrza Polski w wadze lekkiej, natomiast dwa lata później trenująca pod okiem naszej instruktorki bokserka zwyciężyła w Mistrzostwach Polski dla Juniorów. Mamy wśród nas także Drugiego Wicemistrza w wadze średniej z 2011 roku oraz dwie finalistki Mistrzostw Kobiet 2014.

Jesteśmy przekonani, że już niebawem będziemy mogli pochwalić się kolejnymi osiągnięciami. Zapraszamy do naszego klubu wszystkich, którzy chcą osiągać sukcesy razem z nami.

Dane adresowe

Piaseczno ul. Warszawska 298

tel. 602 327 3209

Zapisz się - oddzwonimy!