Nasi trenerzy

Klub Pięściarski Nowy Rocky zatrudnia aktualnie czterech trenerów. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami o każdym z nich. Najstarszym i najbardziej doświadczonym z naszych instruktorów jest Piotr. To były Mistrz Polski w wadze średniej, a także dwukrotny Wicemistrz Europy. Piotr trenuje doświadczonych bokserów, przygotowując ich do udziału w zawodach krajowych i międzynarodowych.

Drugim z naszych trenerów jest Adam. Pomimo swojego młodego wieku ma on ogromne doświadczenie, ponieważ treningi bokserskie rozpoczął już jako trzynastolatek, a w wieku osiemnastu lat zajął pierwsze miejsce w Mistrzostwach Europy dla Juniorów. Adam pracuje gównie z początkującymi bokserami, między innymi z nastolatkami.

Trzeci z trenerów Klubu Pięściarskiego Nowy Rocky to Maciej, który dołączył do naszego zespołu w zeszłym roku. Maciej jest bokserem, a także dietetykiem sportowym, dlatego oprócz treningów oferuje konsultacje w zakresie żywienia i suplementacji. To właśnie on pomaga naszym klientom w wyborze odpowiednich odżywek białkowych czy kreatyny.

W naszym klubie pracuje również jedna trenerka. Monika jest byłą Mistrzynią Polski, która rozpoczęła treningi bokserskie w wieku piętnastu lat, natomiast uprawienia trenerskie zdobyła osiem lat temu. Monika pracuje głównie z kobietami. Prowadzi treningi bokserskie, a także zajęcia z zakresu samoobrony.

Dane adresowe

Piaseczno ul. Warszawska 298

tel. 602 327 3209

Zapisz się - oddzwonimy!