Zajęcia dla nastolatkówy

Klub Pięściarski Nowy Rocky zaprasza na treningi osoby, które ukończyły 13 rok życia. Dla nastolatków przygotowaliśmy specjalną ofertę. Jest ona skierowana zarówno do chłopców, jak i do dziewcząt.

W naszym klubie odbywają się zarówno treningi grupowe, jak i indywidualne. Do indywidualnych treningów zachęcamy w szczególności młodzież, która pragnie związać swoją przyszłość właśnie z boksem. Przygotowujemy do uczestnictwa w zawodach, włącznie z Mistrzostwami Polski dla Juniorów. Zajęcia prowadzi trener posiadający kilkuletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą.

Nastolatków korzystających z naszego klubu zachęcamy do udziału w zajęciach dodatkowych. Z myślą o młodych pasjonatach boksu organizujemy szkolenia i warsztaty, podczas których nastolatkowie mogą poszerzyć swoją wiedzę na temat sportów walki, a także zdrowego odżywienia, suplementacji i zdrowia sportowców. Dbamy o to, aby nastolatkowie wiedzieli, na jakich zasadach powinno opierać się współzawodnictwo oraz w jakich sytuacjach można wykorzystywać umiejętności nabyte podczas treningów. Wyjaśniamy młodym ludziom, jak osiągać dobre wyniki sportowe, a jednocześnie dbać o swoje zdrowie. Poruszamy temat nielegalnych środków dopingujących, a także objaśniamy, kiedy warto sięgnąć po legalne suplementy, na przykład po odżywki węglowodanowe, kreatynę albo aminokwasy.

Zapraszamy do nas wszystkich rodziców, którzy chcieliby upewnić się, że ich dzieci mają zapewnione pełne bezpieczeństwo na terenie naszego klubu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości.

Dane adresowe

Piaseczno ul. Warszawska 298

tel. 602 327 3209

Zapisz się - oddzwonimy!