Zajęcia dla kobiet

Klub Pięściarski Nowy Rocky zaprasza na treningi bokserskie zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Wszystkim pasjonatkom boksu umożliwiamy treningi na poziomie dostosowanym do ich umiejętności. Prowadzimy zajęcia dla kobiet od 13 roku życia.

W ofercie znalazły się treningi grupowe, a także indywidualne. Kobiety trenują pod opieką doświadczonej instruktorki, która kilka lat temu zdobyła tytuł Mistrzyni Polski, a także odniosła wiele innych sukcesów. Z naszego klubu mogą korzystać zarówno zawodowe bokserki, jak i kobiety, które trenują boks rekreacyjnie.

Wszystkie kobiety zainteresowane boksem zachęcamy do korzystania z naszej dodatkowej oferty. Raz w tygodniu w Klubie Pięściarskim Nowy Rocky można skorzystać z porady dietetyka, który pomoże w ułożeniu dobrego jadłospisu i odpowie na pytania dotyczące suplementacji. Dla członków naszego klubu porady są bezpłatne. Organizujemy także konferencje z udziałem zawodowych bokserek, które mają na swoim koncie szczególne osiągnięcia i chciałyby podzielić się swoim doświadczeniem z kobietami, które dopiero rozpoczynają przygodę z boksem. Na uwagę zasługują również wykłady poświęcone szeroko rozumianemu zdrowemu trybowi życia. O terminach tego typu wydarzeń informujemy podczas treningów, a także za pośrednictwem strony internetowej.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kobiety rozważające treningi pięściarskie często mają wiele pytań i wątpliwości dotyczących boksu. Zachęcamy do kontaktu z nami, w celu uzyskania wyczerpujących odpowiedzi na każde z pytań.

Dane adresowe

Piaseczno ul. Warszawska 298

tel. 602 327 3209

Zapisz się - oddzwonimy!